خرید و فروش

به راحتی فاکتورهای خرید و فروش را ثبت کنید، مبلغ فاکتور را دریافت یا پرداخت کنید و رسید یا حواله انبار را با چند کلیک صادر کنید. در نهایت پورسانت فروش بازاریابان را محاسبه کرده و به آنها پرداخت کنید.

مشاهده طرح ها و قیمت ها
hesabfa features

صدور فاکتور

در حسابفا به راحتی و سهولت می توانید کالاها را به فاکتور اضافه کنید، می توانید از بارکدخوان استفاده کنید یا لیبل بارکد کالا را با موبایل خود اسکن کنید. صدور فاکتور به سایر ارزها، محاسبه خودکار تخفیف و مالیات به صورت درصد و مبلغی، هزینه حمل و تعیین بازاریاب به ازای هر فاکتور از دیگر امکانات این بخش است.

Hesabfa Dashboard
Hesabfa Dashboard

محاسبه پورسانت بازاریاب

در صورت تعیین بازاریاب فاکتور، پورسانت بازاریاب محاسبه شده و سند هزینه بازاریابی به طور اتوماتیک در سیستم ثبت خواهد شد. همچنین امکان محاسبه و مشاهده گزارش پورسانت بازاریابان در مقاطع زمانی مختلف وجود دارد.

دریافت و پرداخت ذیل فاکتور

بلافاصله پس از ثبت فاکتور می توانید مبلغ آنرا در قالب قبض دریافت و پرداخت ثبت کنید. امکان دریافت و پرداخت در بانک، صندوق، چک یا خرج چک، همچنین به صورت اعتباری فراهم شده است.

Hesabfa Dashboard
Hesabfa Dashboard

رسید و حواله انبار

بلافاصله پس از ثبت فاکتور، حواله انبار را به صورت سریع می توانید صادر کنید، کافیست که انبار مربوطه را به صورت کلی یا به ازای هر ردیف کالا انتخاب کنید. حواله به صورت خودکار صادر خواهد شد.