2023-01-01 00:00:00 persion به راحتی فاکتورهای خرید و فروش را ثبت کنید، مبلغ فاکتور را دریافت یا پرداخت کنید و رسید یا حواله انبار را با چند کلیک صادر کنید. https://www.hesabfa.com/view/features/sales خرید و فروش در نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا

خرید و فروش


در حسابداری ابری حسابفا، به راحتی فاکتورهای خرید و فروش را ثبت، مبلغ فاکتور را دریافت و پرداخت و رسید و حواله انبار را با چند کلیک صادر کنید. در نهایت پورسانت فروش بازاریابان را محاسبه کرده و به آنها پرداخت نمایید.

صفحه طرح ها و قیمت ها
خرید و فروش در نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا

صدور فاکتور


در نرم‌افزار حسابداری حسابفا، به راحتی و سهولت می توانید کالاها را به فاکتور اضافه کنید، همچنین امکان استفاده از بارکدخوان یا اسکن لیبل بارکد از طریق موبایل برای شما فراهم است. صدور فاکتور به سایر ارزها، محاسبه خودکار تخفیف و مالیات به صورت درصد و مبلغی، هزینه حمل و تعیین بازاریاب به ازای هر فاکتور از دیگر امکانات این بخش است.

 صدور فاکتور در نرم افزار حسابداری حسابفا
محاسبه پورسانت بازاریاب در نرم افزار حسابداری حسابفا

محاسبه پورسانت بازاریاب


در صورت تعیین فروشنده فاکتور، پورسانت فروشنده محاسبه شده و سند هزینه بازاریابی به طور اتوماتیک در سیستم ثبت خواهد شد. همچنین امکان محاسبه و مشاهده گزارش پورسانت فروشندگان در مقاطع زمانی مختلف وجود دارد.

دریافت و پرداخت ذیل فاکتور


بلافاصله پس از ثبت فاکتور می‌توانید مبلغ آن‌را در قالب قبض دریافت و پرداخت ثبت کنید. امکان دریافت و پرداخت در بانک، صندوق، چک یا خرج چک، همچنین به صورت اعتباری فراهم شده است.

دریافت و پرداخت ذیل فاکتور در نرم افزار حسابداری
 رسید و حواله انبار در نرم افزار حسابداری

رسید و حواله انبار


بلافاصله پس از ثبت فاکتور، حواله انبار را به صورت سریع می‌توانید صادر کنید، کافی‌است که انبار مربوطه را به صورت کلی یا به ازای هر ردیف کالا انتخاب کنید. حواله به صورت خودکار صادر خواهد شد.