درباره حسابفا درباره حسابفا

حسابفا، نرم افزار حسابداری آنلاین

مبتنی بر تکنولوژی رایانش ابری
تلاش میکنیم دغدغه شما در کسب و کارتان تنها رشد باشد و نه حساب و کتاب!

داستان اعتماد شما و امانت داری حسابفا سالهاست شروع شده

در سال ۱۳۹۵ با هدف هر کسب و کار ایرانی یک حسابفا شروع کردیم و همچنان هر روز برای تحقق آن تلاش میکنیم.

مشترک حسابفا

بازدید یکتای ماهانه

ثبت سند حسابداری

حسابفا، یک نرم افزار حسابداری و مدیریت مالی آنلاین مبتنی بر تکنولوژی رایانش ابری است، به این معنی که شما میتوانید از کلیه امکانات یک نرم افزار حسابداری قدرتمند بدون نیاز به نصب بر روی رایانه خود و تنها با مراجعه به آدرس وب سایت حسابفا استفاده کنید.
تکنولوژی رایانش ابری در ادغام با مفهوم ( SAAS, software as a service) نرم افزار به عنوان سرویس، این امکان را برای کاربران اینترنت فراهم میکند که بدون خرید مالکیت یک نرم افزار قدرتمند و تنها با خرید اشتراک استفاده از آن با هزینه ای بسیار کمتر امکانات بیشتری را در اختیار داشته باشند و بدون نیاز به تخصیص منابع خود به مسائلی چون نحوه بروزرسانی نرم افزار، امنیت اطلاعات، پشتیبان گیری، سخت افزار مناسب، محدودیت جغرافیایی، نیروی متخصص و …، تنها تمرکز خود را بر روی کاربری مناسب از اینگونه نرم افزارها بگذارند.

حسابفا نیز با بهره گیری از این تکنولوژی در حوزه حسابداری و مدیریت مالی، به عنوان اولین و بزرگترین نرم افزار حسابداری ابری ایران قدردان اعتماد کاربران خود بوده و به صورت روزانه در جهت توسعه امکانات خود در تلاش است.
نمودار رشد کسب و کار حسابفا

نمودار رشد کسب و کار حسابفا

چشم اندازمان چیست؟

در حال حاضر حسابفا، میزبان هزاران کسب و کار در داخل و خارج از ایران است و در تلاش است تا سهم بسیار بیشتری از این بازار بزرگ را بدست آورد.
هدف میان مدت حسابفایی ها یک جمله ساده با مفهومی عمیق است، "هر کسب و کار ایرانی یک حسابفا" که با تلاش شبانه روزی به سرعت در مسیر تحقق آن هستیم و اما چشم انداز ما این است که به بزرگترین پلتفرم حسابداری و مدیریت مالی خاورمیانه تبدیل گردیم که مشتریان خارجی حسابفا در حال حاضر گواه امکان تحقق آن را نوید میدهند.

ارزش هایمان چیست؟

ما در حسابفا ارزش هایمان را بر تمام منافع مقدم میدانیم، دیده ایم و تجربه کرده ایم که اعتماد کاربران تنها دارایی هر کسب و کار موفق است و بر این اساس در سازمان خود تعریف کرده ایم که:

  • حفظ اعتماد کاربران الویت اول در تمام تصمیمات سازمان است.
  • حفظ اطلاعات کاربران به عنوان امانت و با تمهیدات همیشگی برای عدم دسترسی هیچ یک از کارکنان سازمان یک قانون همیشگی است.
  • رفاقت همیشه بر پول مقدم است، هر کاربر حسابفا یک رفیق دوست داشتنی است.
  • حسابفا با کاربرانش یک کسب و کار نیست بلکه یک خانواده است، ما برای خانواده خود همیشه بهترین امکانات را میخواهیم، بروزرسانی امکانات حسابفا لطف نیست یک وظیفه خانوادگی است.
  • شاخص فعالیت مثبت یا منفی سازمان تنها قضاوت عموم کاربران است.

نمودار رشد کاربران حسابفا

نمودار رشد کاربران حسابفا