همکاران تجاری حسابفا

با همکاری حسابفا با پلتفرم پرداخت پی‌پینگ، مشتریان شما می توانند بصورت آنلاین به حساب شما پول پرداخت کنند. بدین صورت که پس از صدور فاکتور در حسابفا، شما می توانید قابلیت پرداخت آنلاین را برای فاکتور فعال کرده و لینک آن را برای مشتری خود ارسال کنید. این ویژگی بر روی حسابفا وجود دارد و برای استفاده از این قابلیت کافی است پس از ورود به کسب و کار، از بخش تنظیمات مالی / تنظیمات فاکتور، تنظیمات مربوط به اتصال به پی پینگ را انجام دهید.

با همکاری حسابفا با فروشگاه ساز سپهر، از این پس کاربران فروشگاه ساز سپهر می توانند به نرم افزار حسابداری حسابفا متصل شده و فرایند فروش و حسابداری خود را کامل نمایند.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM24 ابزاری قدرتمند برای مدیریت هوشمند کسب‌و‌کار و افزایش فروش، با قابلیت پیاده‌سازی و سفارشی‌سازی در هر کسب‌وکار است.

کاموا یک فروشگاه ساز اینترنتی است که به شما کمک می کند تا محلی برای فروش محصولاتتان داشته باشید. شمامی توانید به راحتی در منزل خود بنشینید و فروش های خود را مدیریت کنید. شما برای داشتن فروشگاه و فروش محصولاتتان اصلا نیازی نیست نگرانی داشته باشید کافیست ثبت نام کنید و به بخش تنظیمات مدیریت فروشگاه و اقدام و به ثبت دامنه کنید. برای این کار از پشتیبان های کاموا کمک بگیرید تا دامنه IR مورد نظر شما خریداری شود و تنظیمات آن را انجام دهید.

سایت ساز بوم، سرزمینی است که به منظور ایجاد راحتی و آسایش برای کاربرانش طراحی شده است. بوم بستری است که در آن می توانید به شکلی آسان و سریع، سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید. در بوم، به شما قالب هایی را پیشنهاد می دهیم که بتوانید سایت خود را در سریعترین زمان ایجاد کنید اما در نهایت دست شما را برای طراحی باز می گذاریم و می توانید به هر شکلی که دوست دارید، قالب انتخابی خود را تغییر دهید یا حتی پس از خرید، آن را با یک قالب دیگر تعویض کنید. سایت ساز و فروشگاه ساز بوم، شما را به سرزمینی شگفت انگیز می برد تا در آن هیجان و لذت حضور در اینترنت را به قصد فروش یا برندینگ به بهترین شکل ممکن تجربه کنید.