اولین نرم افزار حسابداری ابری برای کسب و کارهای کوچک

حسابفا به شما کمک می کند تا امور مالی خود را رصد کنید، سود و زیان و مالیات خود را در هر لحظه محاسبه کنید.

لیست کامل امکانات نرم افزار حسابداری حسابفا
hesabfa features
برخی از ویژگی های حسابفا
نصب، نگهداری و پشتیبانی
حسابفا نیاز به نصب ندارد، حسابفا نیاز به نگهداری ندارد، حسابفا نیاز به تهیه پشتیبانی ندارد.
مدیریت پیشرفته کاربران
تمرکز ما در حسابفا، تامین امنیت، تعیین سطوح دسترسی، حفظ حریم خصوصی و رصد عملکرد کاربران است.
داشبورد حرفه ای و سفارشی
در حسابفا می توانید با کمک ابزارهای مختلف چیدمان داشبورد را تنظیم و آن را مطابق با سلیقه خود طراحی کنید. نمودارها و گزارش های متنوع داشبورد به شما کمک میکنند در هر لحظه وضعیت کسب و کار خود را رصد کنید.
خرید و فروش
به راحتی فاکتورهای خرید و فروش را ثبت کنید، مبلغ فاکتور را دریافت یا پرداخت کنید و رسید یا حواله انبار را با چند کلیک صادر کنید. در نهایت پورسانت فروش بازاریابان رو محاسبه کرده و به آنها پرداخت کنید.
فاکتور آنلاین
به صورت آنلاین فاکتور را ارسال و مبلغ آن را دریافت کنید.
اسناد اتوماتیک
ما در حسابفا تلاش کرده ایم تا آنجا که ممکن است عملیات حسابداری را ساده کرده و کاربر را درگیر جزئیات پیچیده حسابداری نکنیم. بدین منظور برای برخی از عملیات ها معمول حسابداری، امکانات نرم افزاری ویژه ای تهیه کرده ایم تا کاربر بدون دانش حسابداری بتواند از آن استفاده کند.
کارت حساب اشخاص
گزارش کارت حساب اشخاص یکی از امکانات پیشرفته و بی نظیر حسابفا بوده که کلیه تراکنش های صورت گرفته با یک شخص را به صورت یکپارچه و منسجم در یکجا به کاربر گزارش می دهد.
گزارش گیری متنوع و حرفه ای
در حسابفا بیش از ۲۰ گزارش جامع و حرفه ای به دقت انتخاب و ارائه شده است. گزارش های شبیه به هم که در سایر سیستم ها ارائه می شوند را در یک گزارش جامع و یکپارچه جمع آوری کرده ایم تا با نمایش کمترین اعداد و ارقام بیشترین و مفیدترین اطلاعات را برای صاحب کسب و کار فراهم سازیم.
فرم ساز حرفه ای
با کمک فرم ساز حرفه ای حسابفا قالب های سفارشی، متنوع و زیبا برای فاکتور خود طراحی کنید. سپس از قالب های سفارشی خود برای چاپ فاکتور می توانید استفاده کنید.