همکاران تجاری حسابفا

با همکاری حسابفا با پلتفرم پرداخت پی‌پینگ، مشتریان شما می توانند بصورت آنلاین به حساب شما پول پرداخت کنند. بدین صورت که پس از صدور فاکتور در حسابفا، شما می توانید قابلیت پرداخت آنلاین را برای فاکتور فعال کرده و لینک آن را برای مشتری خود ارسال کنید. این ویژگی بر روی حسابفا وجود دارد و برای استفاده از این قابلیت کافی است پس از ورود به کسب و کار، از بخش تنظیمات مالی / تنظیمات فاکتور، تنظیمات مربوط به اتصال به پی پینگ را انجام دهید.

با همکاری حسابفا با فروشگاه ساز سپهر، از این پس کاربران فروشگاه ساز سپهر می توانند به نرم افزار حسابداری حسابفا متصل شده و فرایند فروش و حسابداری خود را کامل نمایند.

بونس، شرایطی را برای کسب و کارها فراهم می کند تا ارتباطی تاثیرگذار و هدفمند با مشتریان خود داشته باشند، فروش خود را افزایش دهند و مشتریان جدیدی جذب کنند. بونس با ایجاد ارتباط دوستانه و صمیمانه بین شما و مشتریان، قابلیت دسترسی راحت به اون ها رو برای ارتباطی موثر و همیشگی در اختیارتان قرار میدهد.

کاموا یک فروشگاه ساز اینترنتی است که به شما کمک می کند تا محلی برای فروش محصولاتتان داشته باشید. شمامی توانید به راحتی در منزل خود بنشینید و فروش های خود را مدیریت کنید. شما برای داشتن فروشگاه و فروش محصولاتتان اصلا نیازی نیست نگرانی داشته باشید کافیست ثبت نام کنید و به بخش تنظیمات مدیریت فروشگاه و اقدام و به ثبت دامنه کنید. برای این کار از پشتیبان های کاموا کمک بگیرید تا دامنه IR مورد نظر شما خریداری شود و تنظیمات آن را انجام دهید.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM24 ابزاری قدرتمند برای مدیریت هوشمند کسب‌و‌کار و افزایش فروش، با قابلیت پیاده‌سازی و سفارشی‌سازی در هر کسب‌وکار است.