افزونه ووکامرس حسابداری آنلاین حسابفا

افزونه حسابداری ووکامرس حسابفا


این افزونه فروشگاه ووکامرس شما را به نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا متصل می کند. به وسیله ی این افزونه کالاها، مشتریان و سفارشات شما به محض ثبت در سیستم فروشگاه، در حسابفا نیز بصورت خودکار ثبت و ذخیره می شوند. همچنین با پرداخت مشتری، سند دریافت وجه از مشتری نیز در حسابفا ثبت می شود.

بدیهی است برای استفاده از این افزونه باید ابتدا یک حساب کاربری در حسابفا داشته باشید. پس از ثبت نام در حسابفا و ورود به حساب خود، و سپس ورود به یک کسب و کار، در قسمت تنظیمات / API می توانید کلید API مربوط به کسب و کار خود را دریافت و در قسمت تنظیمات این افزونه وارد نمایید. پس از آن افزونه شما آماده استفاده است.

برای مشاهده راهنمای ویدیویی نصب و راه اندازی افزونه ووکامرس حسابفا اینجا را کلیک کنید .

برای مشاهده راهنمای متنی کار با افزونه ووکامرس حسابفا اینجا را کلیک کنید .

پرسش های متداول افزونه ووکامرس

بله، امکان ارتباط با یک انبار وجود دارد و در صورت ارتباط موجودی های محصولات از آن انبار خوانده خواهد شد. نکته: امکان ارتباط با چند انبار وجود ندارد.

بله، اگر در افزونه ی حسابفا در تب فاکتور، گزینه ی ثبت فاکتور به عنوان پیش نویس در حسابفا را انتخاب کنید، تمامی فاکتور ها به صورت پیش نویس در حسابفا ثبت خواهد شد. نکته : باید توجه کرد که برای پیش فاکتور دریافت ثبت نخواهد شد.

بله، در تب ورود و خروج اطلاعات در افزونه با زدن دکمه ورود محصولات تمامی محصولاتی که درحسابفا تعریف شده و در سایت وجود ندارد در وضعیت خصوصی و به صورت کالای ساده به ووکامرس اضافه می شود.

بله، درصورتی که انبار انتخاب کرده باشیم پس از ثبت فاکتور در حسابفا حواله انبار آن نیز به صورت اتوماتیک صادر می شود. نکته: میتوانیم در تب محصولات در افزونه، انبار را انتخاب کنیم. مقدار پیش فرض، "موجودی حسابداری (موجودی کل)" می باشد. نکته: لیست انبار های تعریف شده در حسابفا از همین لیست قابل انتخاب می باشند.

لیست تمامی پرسش های متداول افزونه ووکامرس

لیست برخی از مشتریان افزونه ووکامرس حسابفا