افزونه ها و ماژول های متصل به حسابفا

افزونه ووکامرس

این افزونه فروشگاه ووکامرس شما را به نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا متصل می کند. به وسیله ی این افزونه کالاها، مشتریان و سفارشات شما به محض ثبت در سیستم فروشگاه، در حسابفا نیز بصورت خودکار ثبت و ذخیره می شوند. همچنین با پرداخت مشتری، سند دریافت وجه از مشتری نیز در حسابفا ثبت می شود. بدیهی است برای استفاده از این افزونه باید ابتدا یک حساب کاربری در حسابفا داشته باشید. پس از ثبت نام در حسابفا و ورود به حساب خود، و سپس ورود به یک کسب و کار، در قسمت تنظیمات / API می توانید کلید API مربوط به کسب و کار خود را دریافت و در قسمت تنظیمات این افزونه وارد نمایید. پس از آن افزونه شما آماده استفاده است.

  دانلود افزونه ووکامرس
افزونه رایگان حسابداری ووکامرس
راهنمای ویدیویی نصب و راه اندازی افزونه ووکامرس حسابفا
نکته: این افزونه مناسب چه کسانی هست؟
افزونه ووکامرس حسابفا، مناسب کسانی است که در حال حاضر یک فروشگاه آنلاین دارند و می خواهند در کنار آن از سیستم حسابداری حسابفا نیز استفاده کنند. به عبارت دیگر در حال حاضر کالاها و مشتریانی بر روی فروشگاه اینترنتی خود تعریف کرده اند و قصد دارند آنها را وارد حسابفا کنند و با ثبت سفارش مشتریان در فروشگاه، فاکتور فروش سفارش نیز بصورت اتوماتیک در سیستم حسابداری آنها ثبت شود و کارهای دیگری که در راهنمای نصب و راه اندازی آمده است.

ماژول پرستا شاپ

این ماژول فروشگاه پرستاشاپ شما را به نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا متصل می کند. به وسیله ی این ماژول کالاها، مشتریان و سفارشات شما به محض ثبت در سیستم فروشگاه، در حسابفا نیز بصورت خودکار ثبت و ذخیره می شوند. همچنین با پرداخت مشتری، سند دریافت وجه از مشتری نیز در حسابفا ثبت می شود. بدیهی است برای استفاده از این ماژول باید ابتدا یک حساب کاربری در حسابفا داشته باشید. پس از ثبت نام در حسابفا و ورود به حساب خود، و سپس ورود به یک کسب و کار، در قسمت تنظیمات / API می توانید کلید API مربوط به کسب و کار خود را دریافت و در قسمت تنظیمات این ماژول وارد نمایید. پس از آن ماژول شما آماده استفاده است.
نکته: این افزونه مناسب چه کسانی هست؟
افزونه پرستاشاپ حسابفا، مناسب کسانی است که در حال حاضر یک فروشگاه آنلاین دارند و می خواهند در کنار آن از سیستم حسابداری حسابفا نیز استفاده کنند. به عبارت دیگر در حال حاضر کالاها و مشتریانی بر روی فروشگاه اینترنتی خود تعریف کرده اند و قصد دارند آنها را وارد حسابفا کنند و با ثبت سفارش مشتریان در فروشگاه، فاکتور فروش سفارش نیز بصورت اتوماتیک در سیستم حسابداری آنها ثبت شود و کارهای دیگری که در راهنمای نصب و راه اندازی آمده است.


بعضی از فروشگاه هایی که از ماژول پرستاشاپ حسابفا استفاده کرده اند.
افزونه حسابداری فروشگاه پرستاشاپ